Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Sahra Motel Sahra Motel Akçay DeniziAkçay Oteller Sahra Motel PlajıSahra Motel RestoranıAkçay Sahra Motel İskelesi

Puanlama

Mevki

Altınoluk Merkez

Statü

Motel

Kapasite

24 Oda 70 Yatak

Sahra Motel

Akçay’da tatil yapan herkesin mutlaka en az bir defa kalması ve kalitesini tatması gereken Sahra Motel, sıcak ortamı ve temiz alanları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Otel fiyatının son derece uygun olması ve kaliteli hizmet anlayışı da burayı cazibe merkezi haline getirmektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelBatı Pansiyon
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Sahra Motel Otel Odası Özellikleri

İster tek kişilik, ister 2 kişilik, ister 3 kişilik odalarda kalma imkanı sunan otel, bütün odaların da donanımını iyice sağlamıştır. Öyle ki her odada 24 saat sıcak su akan banyo, tuvalet, internet bağlantısı, klima, televizyon bulunur. Ek olarak odalar deniz manzaralı olması ile de güzellikler sunar.

Sahra Motel Çevre Aktiviteleri

Dileyen herkesin dilediği gibi eğlenebildiği bu ortamda su sporları yapılabilir, animasyonlara katılınabilir ve canlı müziklerle coşulabilir.

Sahra Motel Yeme – İçme

Gerek odanın önünde, gerek bahçe veya deniz kenarında yemek yenebilir. Çeşidi bol tutulan açık büfe kahvaltı ile güzel bir servis sağlanır. Tesis bünyesinde ızgara, kebap, balık yemekleri de en lezzetli halleri ile sunulmaktadır.

Tesis Konumu

Otel Akçay’ın tam da merkezinde yer alır. Denize sıfır konumu ile dikkat çeken bu mekan ulaşım anlamında da basit bulunan, kolay erişilen bir noktadadır. Akçay Sahra Motel hemen denizin ve plajın kıyısında bulunuyor. Yani Sahra Motel gerçek manada denize sıfır!

Sahra Motel Ulaşım Bilgileri

Otel o kadar merkezi bir konumdadır ki tesislerden yürüyerek çıkıldığında yaklaşık 4 dakika sonra otogara varılabilir. Otobüs ile gidip dönenler için burası hayli avantajlıdır. Özet olarak Akçay Otelleri arasında denize sıfır olup Akçay otobüs terminali ile yakın olan ender otellerdendir.

Motel Hakkında Diğer Bilgiler

Otelde 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz kalabilirken 6-12 yaş aralığındaki gençlere %50 indirim yapılmaktadır.

Huzurlu, mutlu ve sakin bir tatilin hayalini kuran aileler bu tesisler ve çevresinde mükemmel anlar yaşayabilirler. Kalabalıkların olmadığı, her türlü imkana sahip olunan otelde ve etrafında müthiş bir tatil fırsatı yaşanabilir. Dilerseniz siz de hemen harekete geçerek bir sonraki tatil planlarını yapabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Sahra Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?