Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otel Tuna Akçay Akçay Tuna Otel OdasıOtel Tuna Akçay Banyosu

Bölge

Akçay

Mevki

Akçay Merkez

Statü

Otel

Kapasite

15 Oda 50 Yatak

Otel Tuna Akçay

Harika bir tatil yeri olan Akçay’da birbirinden güzel, birbirinden farklı yerleri görmek ve dinlenme olanakları bulmak mümkündür. Hele ki kaliteli bir otelde kalındıktan sonra dinlenme ve eğlenme zamanları birbirini tamamlayacaktır. Akçay Tuna Otel de bu anlamda dikkatleri üzerine çeken önemli bir nokta olarak öne çıkar.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAkçay Eyşan Pansiyon
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akçay Otel Tuna Oda Özellikleri Nasıldır?

7 gün 24 saat sıcak bu bulunan banyoları, yalın bir şekilde döşenen ve ferahlamayı sağlayan odaları, beyaz ve pastel renklerin hakim olduğu dekorasyonu, kablosuz internet fırsatları ve kaliteli eşyaları ile her bir oda konukları memnun edecektir. Aynı zamanda odalarda balkon keyfini doyasıya yaşamak da mümkün olacaktır.

Otel Tuna Çevre Aktiviteleri Neler Olabilir?

Akçay’da kordonda turlamak, kafelerde ve barlarda takılmak mümkündür. Aynı zamanda deniz mahsulleri yemek için balık restoranları da bu bölgede konukları beklemektedir. Sahil şeridinde gezinti yapmanın yanı sıra doğa turlarına çıkmak, Kazdağları’nı ziyaret edip dünyanın en temiz havalarından biri olan bol oksijenli atmosferi hissetmek ve tekne turlarına dahil olmak burada mümkün olacaktır.

Akçay Otel Tuna Yeme – İçme Nasıldır?

Otel bünyesinde organik seçeneklerden oluşan kahvaltı menüleri konuklara sunulmaktadır. Akşam yemekleri için Akçay merkezdeki kaliteli lokanta ve restoranlar önerilebilir. Dileyen otelde de yemeğini yiyebilir.

Akçay Otel Tuna Konumu

Otel Tuna Akçay’ın merkezindedir. Otogardan otele çok kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilir.

Otel Tuna’ya Ulaşım

İster kara yolu, ister hava yolu ile bölgeye ulaşım mümkündür. İstanbul, İzmir ve Ankara istikametlerinden Akçay’a gelen konuklar otele de basit bir şekilde ulaşabilirler.

Diğer Bilgiler

15 oda, 50 yatak kapasiteli otelde siz de gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz. Konforlu, renkli ve güzel bir konaklama imkanına Otel Tuna ile varabilir, ister Akçay, ister Ayvalık gibi yazlık yerlerde tatilinizi yaparken bu kaliteli konaklama imkanından da yararlanbilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Otel Tuna Akçay hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?