Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otel La Mer Akçay Otel La Mer Akçay KafeteryaOtel La Mer ResepsiyonOtel La Mer Akçay Otel Odası

Bölge

Akçay

Mevki

Yenimahalle

Statü

Otel

Kapasite

23 Oda 65 Yatak

Otel La Mer Akçay

Akçay gibi yeryüzü cenneti bir tatil yerinde en keyifli, en neşeli anları yaşamak oldukça mümkündür. Kaliteli, hizmeti iyi ve her yönden tatmin edici bir otel olarak La Mer Akçay ise konaklayacak olan yerli ve yabancı konuklar için ön plana çıkmaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Otel La Mer Akçay Oda Özellikleri Nelerdir?

Her bir oda çift kişiliktir, ancak elbette ki dileyen misafirlerimiz tek kişi, dileyen misafirlerimiz ise 3 kişi kalabilirler. Bu konuda esneklikler sağlanır ve yardımcı olunur.

Her bir odada standart olarak kablolu yayın yapan dijital televizyon, telefon, klima, kablosuz internet bağlantısı, kalorifer, emanet kasası bulunur. Bunların yanı sıra duşta esintisiz olarak sıcak su da vardır.

Çevre Aktiviteleri Anlamında Neler Yapılabilir?

Kazdağları’na çok yakın bir konumda bulunan Akçay’dan bu bölgeye, dağın eteklerine gerek tarihi, gerek doğa turları yapılabilir. Aynı zamanda safari turları da değerlendirilir. Yine Kazdağları tarafına doğru trekking gerçekleştirilebilir. Deniz kısmında ise tekne turları ve amatör balıkçılık fırsatı sunan balık avı turları dikkat çeker.

Akçay’da Yeme – İçme Olarak Neler Değerlendirilir?

Otel bünyesinde sunulan kahvaltı açık büfedir ve bu açık büfede 20 çeşit yiyecek bulunur. Aynı zamanda oda kahvaltısı da otel tarafından verilir. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak akşam yemeği servisi de mümkündür.

Otel La Mer Akçay Konumu Nasıldır?

Denize 120 metre uzaklığı bulunan otel Kazdağları manzarasına sahiptir. Bu yönü ile muazzam bir atmosfer sunulur, konuklar her detaydan fazlası ile keyif alır.

Akçay La Mer Otel’e Ulaşım Nasıl Gerçekleştirilir?

Eğer konuklar İstanbul üzerinden gelecekler ise takribi 3980 kilometrelik yol gidilir. İzmir’den 190 kilometre olan mesafe, Çanakkale’den ise 110 kilometredir. Kara değil de hava yolu tercihinde bulunan konuklar ise Akçay’a 15 kilometre uzaklıkta yer alan Edremit Havaalanı’ndan ulaşım sağlayabilirler.

Diğer Bilgiler

Otelde 0-6 yaş arası konuklar ücretsiz olarak kalırlar. Öğrenci grupları geldiğinde daha da özel indirimler uygulanır. Turlar için de farklı indirimler ve kampanyalar sunulur. Otopark hizmetinin de verildiği otelde nargile içmek isteyenler için de uygun zemin hazırlanmıştır.

23 oda ve 65 yataklı La Mer Akçay sizleri beklemektedir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Otel La Mer Akçay hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?