Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Koryal Motel Koryal Motel Otel OdasıKoryal Motel Otel Bahçesi

Bölge

Akçay

Mevki

Yenimahalle

Statü

Motel

Kapasite

22 Oda 49 Yatak

Koryal Motel

Balıkesir’in Akçay tatil bölgesine yolunuz düşerse mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında Koryal Motel yer alıyor. Güler yüzlü çalışanları, profesyonel ekibi, konforlu yatakları ve manzarasıyla gelenlerin içini ısıtan bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Yazın yaklaşmasıyla birlikte hemen herkes ilk iş olarak tatil planları yapmaya başlar. Bu tatil planlarının en hızlı şekilde gerçekleşmesine ise Koryal Motel en iyi şekilde yardımcı olacaktır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelFatma İleri Motel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Koryal Motel Odaları

Odaların her birinde yok yok denilecek eşyalar bulunuyor. Isıtma sistemlerinden konforlu yataklara, internetten servis desteğine kadar aradığınız her şeyi yanı başınızda bulabilmeniz sizin için kolay olacak. Üstelik Otelde gelen misafirlerin kendi balarına bile çok rahat şekilde hazırlayabilecekleri tam donanımlı ekipmanlar mutfaklarda yer alıyor.

Koryal Otel Fiyatları

Kaliteli bir tatil serüveninden geçmek isteyen kişiler ise hemen vakit kaybı yapmadan Koryal Motel Fiyatları ile ilgili bilgi alıp hızlı rezervasyon işlemlerini devreye sokabilir. Edremit Koca Seyit Hava Limanı’na yakın konumda bulunan Otel, rahatlıkla gezip görebileceğiniz ve ulaşım sorunu yaşamayacağınız tatil yerlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. 0-6 Yaş kişilere ise Koryal Otel ücretsiz olarak hizmet veriyor diyebiliriz. Kalite standartlarına en uygun şekilde dizayn edilerek hazırlanmış olan Otel’de aradıklarınızı gönül rahatlığı ile bulabileceksiniz. Çevre aktiviteleri ile daha fazla renklenen Otel de pek çok etkinliklere katılabilmeniz mümkün olacak. Bu etkinliklerin arasında dağ sporları, jeep safariler, Kazdağları‘nda trekking ve tekne turlarının olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Bu sayfada yer alan bilgiler Koryal Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?