Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Gümüşhan Butik Otel Akçay Gümüşhan Otel OdasıGümüşhan Akçay Otel Yatak OdasıGümüşhan Butik Otel Banyosu

Bölge

Akçay

Mevki

İkizçay

Statü

Otel

Kapasite

20 Oda 55 Yatak

Gümüşhan Butik Otel

Tatil cenneti olarak gösterilebilecek olan Akçay, Ege’nin serin suları ile Kaz Dağları‘nın bol oksijenli tertemiz havasını misafirlerine sunmaktadır. Bu coğrafyada kaliteli otellerde kalmak da mümkündür. İşte Gümüşhan Butik Otel bunun için tercih edilir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAkçay Resort Otel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Gümüşhan Butik Otel Odalarında Neler Var?

Her bir odada 24 saat kesintisiz sıcak su akmakta, saç kurutma makinesi bulunmakta, klima ile televizyon da standart olarak yer almaktadır. Uydu alıcısı ile istenilen her kanal izlenebilirken, kablosuz internet ile de keyifli zamanlar geçirmek mümkündür.

Çevre Aktiviteleri Olarak Neler Yapılabilir?

Akçay’ın eşsiz güzellikleri daha iyi görülebilsin diye denizler üzerinde açılmak, tekne turları gerçekleştirmek, Kazdağları eteklerine doğa turları yapmak, at arabaları ile faytor turlarına katılmak ve araç kiralayarak Akçay’ın her yanına ulaşmak son derece cazip ve ilgi çekicidir.

Ne Yenir, Ne İçilir?

Sabahları uyanınca eşsiz güzellikteki serpme kahvaltılar konukları beklerken, otel bünyesinde akşam yemekleri de açık büfe olarak sunulur. Konuklar ne yemek istediklerine serbest ve özgür bir biçimde karar verirler.

Gümüşhan Butik Otel’in Konumu

Akçay’da bulunan Askeri Kamp konumu ifade ederken yardımcı olacaktır. Bu kampın karşısında, denize de 30 metre kadar mesafede yer alan otel kolay bir şekilde ulaşılabilir haldedir.

Gümüşhan Butik Otel’e Ulaşım Nasıldır?

Dileyenlerin uçakla, dileyenlerin kara yoluyla varabilecekleri Akçay için en uygun tercih gelinen yere göre değişir. Ancak dileyenlerin Edremit Havalimanı’ndan servis ya da farklı taşıma araçları ile Akçay merkeze gelmeleri mümkündür. Araba ile gelecek olan konukların İstanbul, Ankara ve İzmir istikametlerinden gelirken sorunsuz bir şekilde yol alacakları da ortadır.

Diğer Bilgiler

Otelde 20 oda, 55 adet de yatak bulunur. 6 yaşına kadar olan çocukların girişi ücretsiz iken, 6-12 yaş çocuklar ise yarım pansiyon olarak değerlendirilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Gümüşhan Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?