Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Fatma İleri Motel Fatma İleri Motel Odası

Puanlama

Mevki

Akçay Merkez

Statü

Motel

Kapasite

19 Oda 60 Yatak

Fatma İleri Motel

Akçay merkezine yakın konumda bulunan Fatma İleri Motel, kısa zaman zarfı içerisinde sektörde kendisini en iyi şekilde kanıtlamıştır. Bakıldığında otel, denize 350 km gibi bir konumda yer alıyor. Banyo’dan oturma gruplarına, ergonomik yataklardan, piknik yapılabilen, geniş bir bahçeye bile sahip olan Otel’de artık aradığınız her ne varsa bulabilmeniz son derece kolay. Üstelik kendi yemeklerinizi kendiniz yapabileceğiniz fırsatlarında otel hizmetleri içerisinde yer almış olduğunu belirtebiliriz. Bundan sonra hem konforlu hem de daha modern standartlara sahip şekilde tatil yapabilme fırsatları ile karşı karşıya kalacaksınız.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelÇimen Butik Otel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Fatma İleri Motel İletişim ve Ulaşım

Fatma İleri Otel, Akçay merkezde yer alıyor. Akçay otelleri genellikle Akçay ışıklardan içeriye doğru girildiğinde başlıyor. Sonrasında da tüm kordon veya sahil otellerden oluşuyor. Sizlere bölgedeki önemli noktaların otele ne kadar uzakta olduğunu da söylemek isteriz.

İzmir 200 Km, Çanakkale 110 Km, Edremit 9 Km, Edremit Koca Seyit Havaalanı 12 Km, Balıkesir Merkez 80 Km, Assos 60 Km, Ayvalık ise 40 Km mesafede yer alıyor. Ayrıca, Altınoluk gibi komşu tatil beldesi de yaklaşık olarak 10 KM civarıdır.

Akçay Denizi ve Akçay Plajları

Akçay‘ın denizi bölgeye göre daha sakindir. Denizde dalga pek görünmez. Genellikle taştan bir zemini olan Akçay Denizi, bazı yerlerde kumla kaplıdır. Bazı yerlerde boy sıkıntısı da yoktur.

Otel Fiyatları

Plaj keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz gibi aynı zamanda güneşin yakıcı sıcaklığı altında da güneşlenmenizi gerçekleştireceksiniz. İster nakit isterseniz de kredi kartı taksitlendirme aracılığı ile otel hizmetlerinden sorunsuz şekilde yararlanmanız mümkün olacak. Fatma İleri Motel Fiyatları ile de sezonun en iddialı firmaları arasında yerini almış bulunuyor. Otel, motel işletmesi olduğu için lüks otellere göre ucuz otel ücreti ile öne çıkıyor.

Otelin geniş hizmet yelpazesine göz atıldığında ise internet, oda temizlik servisi, eşya dolabının yanı sıra aynı zamanda, 24 saat açık ön büro hizmetlerinin de yer almış olduğunu söyleyebiliriz. İstediğiniz kişi sayısınca kendinize kaliteli ve son derece konforlu bir otel bulabilmeniz de artık oldukça kolay olmaya başlayacak. Bunun için hemen sizlerde bekleme yapmadan Fatma İleri Otelle bir görüşme içerisine girerek hizmetlerden sorunsuz şekilde yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Fatma İleri Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?