Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Çimen Butik Otel Çimen Otel Zeytinli PlajıÇimen Otel RestoranÇimen Butik Otel Odası

Bölge

Akçay

Mevki

İkizçay

Statü

Butik Otel

Kapasite

9 Oda 22 Yatak

Çimen Butik Otel

Kaliteli ve güvenilir tesisleri ile müşterilerine kusursuz bir hizmet sunan Çimen Butik Otel, son dönemin en çok tercih edilen adreslerinden biri olmuştur. Deniz ve plaja sıfır mesafe de bulunduğundan dolayı tatilinizi en güzel şekilde yapabilmek artık sizin elinizde olmaya başlayacak.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAkçay Yavuz Otel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Çimen Otel Denize Sıfır Konumda

Ziyaretçilerine en iyi şekilde Otel statüsünde hizmet vererek memnuniyetlerini sağlamayı kendisine amaç edinmiştir. İstediğiniz zaman dilimi içerisinde bekleme yapmadan rezervasyon işlemlerinizi bir an önce gerçekleştirebilirsiniz. Otopark, internet, plaj keyfi, 24 sat açık ön büro hizmetleri, Yatak ve 7/24 servis olanakları ile mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında yer alıyor.

Otel Fiyatları

Bakıldığında son dönemde vatandaşların en çok dikkat ettiği konulardan biri olarak Çimen Butik Otel Fiyatları geliyor diyebiliriz. Bölgeye göre genellikle uygun otel fiyatları ile biliniyorlar.

Şık donanıma sahip şekilde dizayn edilmiş olan otelinizde aradığınız hemen her şeyi çok rahat şekilde bulabilmeniz mümkün olacak. Kısaca göz atıldığında kaliteyi ayağınıza getiren güvenilir Otelinizde istediğiniz hemen her şeyi çok güzel şekilde bulabileceksiniz. Size özel en uygun fiyat garantisi adı altında hizmetler sunulurken sizlerde tatilin keyfini en güzel şekilde yaşama şansına sahip olacaksınız.

Akçay Zeytinli Otelleri

Konaklama tesisi Akçay Zeytinli’de yer alıyor. Genellikle Akçay otelleri veya Zeytinli otelleri deniz kıyısında olduğu için burası da sahilde yer alıyor. Ayrıca otelin önünde plaj da bulunuyor.

Denizin mavisini, rüzgârın esintisini ve muhteşem ambiyansı en derinden yaşamanız adına Çimen Butik Otel’in sizlere artıları çok fazla olacak. Odaların her biri müşterilere özel olarak konforlu bir şekilde hazırlandığından dolayı huzurlu ve gelenlerin memnun kalacağı bir ortam inşa ediliyor.

Bu sayfada yer alan bilgiler Çimen Butik Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?