Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Altınkum Otel Altınkum Otel Balkondan Deniz ManzarasıAltınkum Otel Balkonu Deniz KıyısıAkçay Altınkum Otel Plajı

Puanlama

Mevki

İkizçay

Statü

Otel

Kapasite

24 Oda 68 Yatak

Altınkum Otel

Tatil için yapılacak en doğru tercihler arasında Akçay ve çevresinde kaliteli, kullanışlı ve hoş oteller bulma durumu gelir. Bu çevrede yıllardır kendini ispat etmiş ve sürekli olarak da yenilenen, gelişimini sürdüren Altınkum Otel ise farkını ortaya koymaktadır. Otele dair tüm merak edilenler ise aşağıda yer almaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAkçay Melodi Motel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Altınkum Otel Oda Özellikleri

Otele ait olan bütün odaların balkonları deniz manzaralıdır. Bu balkonlardan deniz görülebildiği gibi Kazdağları da izlenebilmektedir. Kısacası manzara olarak otel mükemmel fırsatlar sunar. Bununla beraber odalarda internet, WC, klima, duş, saç kurutma makinesi de bulunur.

Temel olarak 2’ye ayrılan odaların ilki teras odalarıdır. Teras kattaki 3 ayrı müstakil odanın bu kapsamda değerlendirildiği ve odalarda buzdolabı, şezlong ile oturma gruplarının yer aldığı belirtilebilir. Teras katın sağladığı muhteşem manzara ve güneşin batışı ile doğuşunun doğrudan izlenebilirliği de misafirleri memnun eder.

Suit odalar ise özellikle çocuklu aileler için şanstır. Çocuklar ile yan yana, ancak ayrı odalarda kalma keyfi buralarda sağlanır.

Altınkum Otel Çevre Aktiviteleri

Kazdağları, Assos, Cunda Adası, Bozcaada ve Ayvalık turları her gün yapılabilir. Bunun için otelin çözüm ortağı olan firmadan yardım alınır. Mavi tur düşünen misafirler de en iyi tekneler ile denize açılabilirler.

Otel’de Yeme – İçme

Kahvaltı açık büfedir. Yine plajda zaman geçirirken ihtiyaç duyulan tüm içecekler de tesisimizden temin edilebilir.

Altınkum Otel’in Konumu

Akçay’ın en bilinen ve en iyi plajı olan Altınkum’da yer alan otel, denize sıfır konumu ile dikkat çeker.

Altınkum Otel’e Ulaşım

Akçay otogardan taksi ile otele doğrudan gelinebilir. Üstelik taksi ücretini de otelimiz karşılamaktadır. (Bu bilgi kesinlik taşımayabilir.)

Altınkum Hakkında Diğer Bilgiler

Otelde 0-6 yaş çocuklar ücretsiz kalırken, 7-12 yaş arası gençler ise yarı yarıya indirimli misafir edilir. Ramazan ayında ise indirimler genel anlamda %20’dir.

Bu sayfada yer alan bilgiler Altınkum Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?