Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akçayhan Boutique Otel Akçayhan Boutique Otel OdasıAkçayhan Boutique Otel Restoranı

Bölge

Akçay

Mevki

Akçay Merkez

Statü

Otel

Kapasite

18 Oda 42 Yatak

Akçayhan Boutique Otel

Butik Otel tarzını sevenler için Akçay’da muazzam bir örnek olarak değerlendirilebilen Akçayhan Boutique Otel, her anlamda öne çıkan nitelikleri ve hizmet anlayışı ile farkını ortaya koymaktadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akçayhan Boutique Otel Oda Özellikleri Nelerdir?

Özgün bir tasarımı bulunan, estetik anlayışla dizayn edilen odalara sahip olan otelde her odada 2 yatak yer alır. Çift kişilik ya da ayrı ayrı yatakların olduğu odalar için konukların isteklerine göre yönlendirmeler yapılabilmektedir. Odalarda ücretsiz olarak kablosuz internet de yer alır.

Çevre Aktiviteleri Anlamında Neler Yapılabilir?

Akçay merkezde tur atmak, sahile inmek, kordonda yürümek, çevre turlarına katılmak, denize açılıp tekne turu yapmak, doğa yürüyüşlerine katılıp Kazdağları’nın eşsiz güzelliğine yakından şahit olmak ve daha pek çok çevre aktivitesi burada mümkün olmaktadır.

Yeme – İçme Olarak Neler Değerlendirilir?

Otel bünyesinde sunulan yiyeceklerin tamamı organiktir. Sabahları geniş bir kahvaltı sunumu konukları beklerken, dileyen konuklara da diyet menü sunulabilir. Akşam yemekleri de Akçay’ın en güzel restoranlarında, sahil kenarında yenebilir.

Akçayhan Boutique Otel Konumu Nasıldır?

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan Akçay’da, oldukça merkezi bir konumda yer alan otel hemen hemen her noktaya yürüme mesafesindedir. Öyle ki ister eğlence mekanları, ister en güzel restoranlar, ister kafeler ve benzer alanlar sadece birkaç dakikalık yürüyüşler ile varılabilecek uzaklıklardadırlar. Sahile gitmek için de yalnızca 450 metrelik bir mesafe kat edilmesi yeterlidir.

Akçayhan Boutique Otel’e Ulaşım Nasıl Gerçekleştirilir?

Balıkesir Koca Seyit Havaalanı ile Akçay merkez arasında 15 kilometrelik bir mesafe vardır. Uçak ile gelen konukların kısa sürede Akçay’a ve dolayısı ile de otele varmaları mümkündür. Kara yolunu tercih edenler ister arabaları ile, ister ise de otobüse binerek otogara ve oradan da otele ulaşabilirler.

Diğer Bilgiler

Otelde 18 ayrı oda, 42 de yatak bulunur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Akçayhan Boutique Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?