Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akçay Turban Tatil Köyü Akçay Turban Tatil Köyü Otel OdasıTurban Tatil Köyü HavuzuAkçay Turban Tatil Köyü BahçesiAkçay Turban Tatil Köyü

Puanlama

Mevki

Zeytinli

Statü

Tatil Köyü

Kapasite

320 Oda 1200 Yatak

Akçay Turban Tatil Köyü

En güzel tatilleri geçirmek, doğal ortamlarda özgürce hareket etmek için bir takım tatil yöreleri öne çıkar. Akçay otelleri de bu bağlamda dikkat çeker. Akçay Turban Tatil Köyü ise son derece kullanışlı ve güzel bir seçenek olarak ön plandadır.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz
Mehmet Sevim ()
01:27, 31 Ocak 2018

26 Mayıs tarihleri 20 kişi 10 oda bir gecelik konaklama fiyati

Akçay Turban Tatil Köyü Oda Özellikleri

Her odada standart olarak telefon, uydu sistemine bağlı televizyon, duş, banyo, tuvalet, internet, televizyon ve klima yer almaktadır. Misafirlerin tüm konforu bu şekilde düşünülmektedir.

Akçay Turban Tatil Köyü Çevre Aktiviteleri

Bölgede çeşitli festivaller ve etkinlikler sıklıkla kendini gösterirken, Zeytinli Rock Festivali de senelerdir bölgede yapıldığı için çok sayıda gencin bu yörede eğlendiği görülebilir.

Her türlü spor, aktivite, voleybol, bilardo, mini futbol, plaj voleybolu etkinliklerine katılım mümkün iken, otele ait çocuk havuzundan, açık havuzlardan, su kaydıraklarından, kum plaj avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Akçay Turban Tatil Köyü’nde Yeme – İçme

Otelde her şey dahil konsepti uygulanır. Yani ne yenilirse yenilsin ekstradan bir başka hesap çıkarılmamaktadır.

Sabah 8 ila 10 arası kahvaltı verilirken, 10.00 ile 10.30 arasında da geç kahvaltı seçeneği mümkün olur. 13.00 ile 14.30 arası da yemek saatidir. Akşamüzeri 18.30 ile 19.30 saatleri arasında akşam yemeği verilirken, gece çorbası da bu programda ayrı bir saatte yapılıp verilmektedir.

Akçay Turban Tatil Köyü Konumu

Denize sıfır konumunda olan tesis Akçay Zeytinli mevkiinde bulunur. Tesisin Akçay şehir merkezine olan uzaklığı 2 kilometredir.

Tesise Ulaşım

Eğer hava yolu ile ulaşım yapılacak ise, en yakın hava alanı Edremit’tedir ve tesisten Edremit’e, Edremit’ten de hava alanına olan mesafe toplamda 15 kilometre denebilir. Eğer yolculuk otogardan yapılacak ise tesisin Akçay otogarına 2 kilometre ve Edremit otogarına da 7 kilometre mesafelerinin bulunduğu ifade edilmelidir.

Diğer Bilgiler