Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akçay Resort Otel Resort Otel Akçay Plajı ŞezlongResort Otel Deniz ManzarasıAkçay Resort Hotel Yatak OdasıAkçay Resort Otel Odası

Bölge

Akçay

Mevki

Akçay Merkez

Statü

2 Yıldızlı Otel

Kapasite

Akçay Resort Otel

Tatil denince akla ilk gelen yerler arasında Kuzey Ege sahil şeridi ile Kazdağları’nın kesiştiği coğrafya olan Edremit ve beldeleri gelir. Akçay da muazzam havası, eğlence hayatı, sakinliği, doğal ve huzurlu gündelik hayatı ve en önemlisi de tertemiz denizi ile her sene binlerce turisti bünyesine çekmektedir. Bu noktada otel ihtiyacı da hasıl olduğundan en kaliteli ve en kullanışlı yerlerin öne çıktığı görülebilir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelAkçay Ömür Otel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akçay Resort Otel Özellikleri Nasıl?

Özellikle de Akçay Resort Hotel ile ciddi anlamda kaliteli bir tatil süreci geçirilebilir. Hizmet, müşteri ilişkileri ve fırsatlar bazında tatmin edici olan otelin diğer pek çok özelliği de misafirleri memnun etmektedir.

Odalarda Neler Var?

Denizin hemen dibinde bulunan Akçay Resort Otel odaları ile de kalitesini yansıtır. Odalarda şunlar standart olarak bulunur;

– Klima

– Televizyon (uydu yayını mevcut)

– Kilitli kasa

– Havlu

– Banyo malzemeleri

– Saç kurutma makinesi

Eğer konuklar istediği takdirde odalarda ütü de bulundurulmaktadır. Yine konukların ihtiyacına göre odalardaki ek yataklar da kullanılabilir hale getirilebilir.

Çevre Aktiviteleri Olarak Neler Yapılabilir?

Akçay merkezinde ya da Kazdağları eteklerinde gezintiler yapılabilirken, otelden araç kiralama hizmeti karşılığında istenilen türden araçlar ile çıkış yapılarak gezinti daha da konforlu bir hal alabilir. Deniz kenarında çok güzel mekanlarda bulunması ve doğal alanlarda tertemiz havanın teneffüs edilmesi bu tarz gezintiler ile mümkün olur. Tekne turlarına çıkmak da yine burada mümkündür.

Yeme – İçme Olarak Nelere Dikkat Edilir?

Zeytinyağlı geleneksel yemeklerin modern sunumlar eşliğinde konukların önüne getirildiği, balık yemeklerinin konuklara harika duygular yaşattığı Akçay Resort Hotel bünyesinde bir de deniz kenarında restoran bulunmaktadır. Dileyen herkes burada da o muazzam atmosferi hissedebilir.

Akçay Resort Otel Konumu

Akçay’ın merkezinde, sahil şeridinde yer alan otel son derece kolay ulaşılabilir ve merkezi bir durumda konumlanmaktadır.

Akçay Resort HOtel’e Ulaşım

Edremit Havalimanı’ndan ulaşım için sadece 9 kilometrelik bir mesafe söz konusu iken, İstanbul, İzmir ve Ankara istikametlerinden araba ile ulaşım da oldukça kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Akçay’a gelindikten sonra şehir içinde otele ulaşmak sorun olmayacaktır.

Bu sayfada yer alan bilgiler Akçay Resort Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?