Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akçay Ömür Otel Akçay Ömür Otel OdasıÖmür Otel Gece Akçay Deniz Manzarası

Bölge

Akçay

Mevki

Akçay Merkez

Statü

Otel

Kapasite

48 Oda 110 Yatak

Akçay Ömür Otel

2002 yılında faaliyete geçen Akçay Ömür Otel, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan Akçay’da, merkezi bir yerde bulunmaktadır. Bütün sene boyunca açık kalarak her mevsim hizmet veren bu otel çeşitli öne çıkan yanlarından dolayı pek çok yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelKutlugün Sahil Otel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akçay Ömür Otel Oda Özellikleri

Tesis genelinde 48 oda vardır. Toplam 110 yatak kapasiteli otelde odalar da dekoratif olarak süslenmiştir. Her bir odada uydu yayınına sahip televizyon, dolap, saç kurutma makinesi, havlular, klima, telefon, mini bar, ütü ve çeşitli eşyalar yer alır.

Çevre Aktiviteleri

Otelde kalan konukların Akçay merkezde keyifli zamanlar geçirmesi ya da Kazdağları’na doğru günlük turlara katılmaları mümkündür. Pek çok mesirelik alana da gidilerek doğa ile iç içe harika anlar yaşanabilir.

Yeme – İçme

Türk mutfağının en güzel örnekleri otel bünyesindeki ala cart restoranda sergilenmektedir. Dileyen herkes rezervasyonunu yaptırarak mükemmel tatları deneyebilir ve eşsiz lezzetleri deneyimleyebilir. Bununla beraber farklı yerler keşfetmek isteyen konuklara ise sahil boyunca uzanan restoranlar ve kafeler tavsiye edilebilir. Damak tadına göre Ege mutfağının en hoş ve en çekici tatları misafirler tarafından tadılabilmektedir.

Akçay Ömür Otel Konumu

Ömür Otel Akçay’ın merkezinde yer alır. Denize olan mesafenin yalnızca 150 metre olduğu otele dileyen herkes rahatlıkla ulaşabilir. Merkezi konumu ve kolay bulunabilmesi ile Ömür Otel her daim ön plana çıkmaktadır.

Akçay Ömür Otel’e Ulaşım

Akçay’ın merkezinde, Edremit’e de 8 kilometre kadar uzaklıkta bulunan otel, Edremit Havaalanı’ndan ise 18 kilometre uzaktadır. Havaalanından gelen konuklar için ek bir ücret karşılığında servis ayarlanabilmektedir. Eğer kara yolu ile ulaşım varsa Edremit üzerinden Akçay’a ve doğrudan da otele varılabilir.

0-6 yaş arası çocukların ücretsiz kaldığı otelde 7-12 yaş arası çocuklar da yarı yarıya indirimli konaklayabilirler.

Bu sayfada yer alan bilgiler Akçay Ömür Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?