Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet

Akçay’da tatil yapmak istiyorsanız Akçay harita bilgilerine ihtiyacınız olabilir. Akçay Nerede? Akçay Otelleri farkıyla Akçay haritası sizlerle.

Akçay Nerede? Akçay Harita

Akçay Nerede? Akçay Harita

Akçay, etrafı güzelliklerle kaplı bir tatil beldesidir. Balıkesir ve Çanakkale il sınırında yer alan belde, birçok yerli turist için tatil merkezi olarak bilinmektedir. Biz de bu yazımızda Akçay harita bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik. Yazımızın en sonunda Google Akçay Harita bilgisi de yer almaktadır.

Akçay Nerede Bağlı?

Akçay, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı bir mahalledir. Bir önceki dönemde belde olan Akçay, Balıkesir’in büyükşehir olması sonrasında mahalle statüsüne dönüşmüştür.

İstanbul’dan Akçay Kaç KM? Kaç Saat?

Görüldüğü üzere İstanbul’dan Akçay’a gidiş için 3 alternatif var. Çanakkale üzerinden giderseniz 436 KM ve 6 saat 21 dakika sürüyor. Bursa üzerinden gidildiğinde 418 KM ve 4 saat 49 dakika. Uçakla giderseniz de Sabiha Gökçen’den Edremit Havaalanı genelde 45 dakika sürüyor. Sonrasında hava alanı – Akçay arası ise 12 KM ve 15 dakika civarı olacaktır.

İstanbul’dan Akçay Kaç KM Kaç Saat

Burada önemli olan İstanbul’un neresinden yola çıktığınız olacaktır. İstanbul’da yaşayanların bunu iyi bildiğini varsaydığımız için hiç bu konuya girmiyoruz :)

Akçay – Balıkesir Mesafe

Balıkesir’den Akçay’a gitmek için 95 KM yol yapmanız gerekiyor. Bu da hıza göre değişebilir ama 50 ila 70 dakika arasında değişebiliyor. Geçtiğimiz senelerde yollar yapıldığı için süre de bir hayli azaldı.

Akçay – Yunan Adaları

Akçay, Yunan adalarına çok yakındır. Öyle ki sahilden baktığınızda rahatlıkla bu adaları görebilirsiniz.

Akçay – Çanakkale

Akçay – Çanakkale il sınırı yaklaşık 20 km ve 20 dakikadır. Zaten Çanakkale’nin sınırı da Balıkesir’in bir parçası olmuş diyebiliriz. Çünkü şehir değiştirdiğinizi çok fazla fark etmeyeceksiniz.

Çanakkale merkezi ile Akçay arası ise 120 KM ve 100 dakika civarındadır.

Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki Haber Akçay Gezilecek Yerler

Fikirlerinizi Paylaşmak İster Misiniz?