Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akçay Melodi Motel Melodi Motel Oturma AlanıAkçay Melodi Otel RestoranıAkçay Melodi Motel Bahçe GörüntüsüMelodi Motel Akşam GörünüşüAkçay Melodi Otel Odası

Bölge

Akçay

Mevki

Yenimahalle

Statü

Motel

Kapasite

15 Oda 33 Yatak

Akçay Melodi Motel

Akçay Butik Melodi Motel, gösterişli otellerden farklı olarak kendine has özelliklerini ortaya çıkartmaya çalışıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere, Akçay Melodi Motel size lüks bir tatilden ziyade daha sade ve keyifli bir tatili vaat ediyor. Bu dediklerimizden yanlış da anlaşılmasın, Melodi Motel aslında çok da küçük bir konaklama işletmesi değil. Aksine, 15 odası ve 33 yatak kapasitesiyle bölgedeki birçok otelden de daha fazla kişiye hitap ediyorlar diyebiliriz.
Paylaşmak İster Misiniz?
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akçay Melodi Otel Odası Özellikleri

15 farklı konsepti olan odalarıyla dikkat çeken otelin tüm odalarında klasik olarak TV, klima, uydu, telefon, banyo ve mini bar imkanı bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm otel odalarında balkon da var. 24 saat sıcak su imkanı da olan otelde kış aylarında kaloriferle ısınma da mevcuttur.

Oteldeki Aktiviteler

Otel büntesinde kitap köşesi, satranç oyunu, küçük bir basket sahası, masa tenisi, kiralık bisiklet, Kazdağları safari turları, bölgede yer alan doğal güzelliklere yönelik geziler (Ayvalık, Cunda Adası, Assos, Bozcaada, Çanakkale, Altınoluk, Akçay) olabiliyor. Ayrıca, bahçede isteyen misafirler hamakta dinlenebiliyor ve de mangallarını da yapabiliyorlar.

Melodi Otel’in Konumu

Konaklama tesisi denize sadece 10 metre mesafede yer alıyor. Yani denize sıfır tabirinin gerçek hali denilebilir. Tesise sahil yolundan ulaşılabiliyor. Öyle ki zaten sahil yolu üzerinde yer alıyor.

Otelden Notlar

Kaz Dağı’nın eteklerinde, mavi ile yeşilin kucaklaştığı, şifalı kaynak suları diyarı olan Akçay’da huzurlu ve konforlu bir tatil geçirmek isteyenlere evinizin sıcaklığını sunan bir butik oteldir Melodi.

Çiçekler içinde yemek yiyebileceğiniz veranda restaurantımızda Ege Bölgesi’nin meşhur zeytinyağlı yemeklerinin, yöresel lezzetlerin, deniz ürünleri ve ızgaraların tadına varırken; dilerseniz alkollü veya alkolsüz içecek menümüzden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan bilgiler Akçay Melodi Motel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?