Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akçay Eyşan Pansiyon Akçay Eyşan Pansiyon Otel Odası

Bölge

Akçay

Mevki

Akçay Merkez

Statü

Pansiyon

Kapasite

Akçay Eyşan Pansiyon

Tatil için enfes bir yer olan Akçay, gerek Kazdağları’nın tertemiz havası, gerek ise masmavi serin denizi ile konuklara harika anlar yaşatır. Edremit’e bağlı Akçay’da konaklamak için en güzel oteller ve pansiyonlardan faydalanmak ise şarttır. Akçay Eyşan Pansiyon bu konuda fazlası ile ilgi görmektedir.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelOtel La Mer Akçay
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Akçay Eyşan Pansiyon Oda Özellikleri Nasıldır?

Her odada klima yer aldığı için termal konfor son derece güzel bir şekilde sağlanmaktadır. Bahçe manzaralı balkonlar da odaya renk katar. Sade ve mütevazi mobilyalar ile döşenen odalar tamamen rahatlık ve konfor için dizayn edilmiştir. Her odada sıcak su akan duşlar tertemiz bir şekilde konukları bekler.

Çevre Aktiviteleri Olarak Neler Yapılır?

Mitolojik öneme sahip İda Dağı (Kazdağları) Akçay’a yakın olduğu için konukların çevre aktivitesi olarak dağın eteklerine turlar düzenlemeleri, doğa yürüyüşlerine çıkmaları mümkündür. Bununla beraber Akçay’da kordon gezintisi yapmak, tekne turlarına katılmak ve diğer olanaklardan istifade etmek de seçenekler arasındadır.

Akçay Eyşan Otel Yeme – İçme Nasıldır?

Otel restoranında sabahları açık büfe kahvaltı sunulurken, açık terasta yeşil ağaçlar arasında kahvaltı keyfi yapılabilir. Akçam yemeği için Akçay’ın en güzel balık restoranları konuklarını beklemektedir. Taze deniz ürünleri ile harika lezzetlerin tadına bakmak mümkündür.

Akçay Eyşan Pansiyon’un Konumu

Ayvalık’a olan uzaklık 50 kilometre, Edremit’e 15 kilometre olan Akçay içindeki otelin merkezi olduğu söylenebilir. Çünkü Akçay otogar ile otel arasında 500 metre kadarlık bir mesafe bulunur. Denize olan mesafe ise 350 metredir.

Akçay Eyşan Pansiyon’a Ulaşım

Kara yolu ile rahatlıkla varılan Akçay içinde otele ulaşım da kolaydır. Aynı zamanda havayolu da kullanılarak Edremit üzerinden buraya varmak mümkündür.

Diğer Bilgiler

4 odası bulunan ve odalardaki ekstra yatakları ile 8 ila 16 kişiye kadar ağırlama yapılabilen otelde ücretsiz internet hizmeti sunulur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Akçay Eyşan Pansiyon hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?