Akçay Yavuz Otel
Akçay Yavuz Otel
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Otelini Kaydet
Akçay Alpaylar Apart Otel Akçay Alpaylar Apart Evler BanyoAkçay Alpaylar Apart OdalarıAkçay Alpaylar Otel Yatak Odası

Bölge

Akçay

Mevki

Akçay Merkez

Statü

Apart

Kapasite

Akçay Alpaylar Apart Otel

Edremit’e bağlı Akçay, her sene mevsim farkı gözetmeksizin binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Bu tür turistik ziyaretlerde denizin ve güneşin tadını çıkarmak için de kaliteli otellerde kalmak gerekir. İşte Akçay Alpaylar Apart Otel de bu noktada dikkatleri üzerine çeker.
Paylaşmak İster Misiniz?
« Önceki OtelGümüşhan Butik Otel
Sonraki Otel »Otel Tuna Akçay
Oteli Değerlendirebilirsiniz ya da Otele Soru Sorabilirsiniz

Apart Oda Özellikleri Nelerdir?

Her bir oda 182 metrekare olarak ifade edilebilir. Apart otel olmanın da avantajları ile her misafir sanki evindeymiş gibi ferah ve rahat hissedecektir. Her apartta 3 yatak odası ve 1 de salon bulunur. 24 saat boyunca sıcak su akan, kablolu televizyon imkanı sunan bu odalarda 4 cepheye bakan balkonlar da yer almaktadır. Deniz manzarası eşliğinde odanın içindeki mutfakta yemek yenebilir.

Çevre Aktiviteleri Olarak Neler Yapılabilir?

Otelin merkezi konumundan dolayı her türlü kafeteryaya, marketlere, fırınlara ulaşmak çok kolaydır. Bununla beraber kordona gitmek, çevre turları gerçekleştirmek de mümkün olur.

Yeme – İçme için Neler Değerlendirilir?

Bütün dairelerin içinde full eşyalı mutfaklar bulunur. Bu şekilde donanımlı bir mutfağa sahip olmanın da verdiği avantajla her türlü yemek burada hazırlanıp yenebilir. Aynı zamanda otele yakın noktalarda çok şık restoran ve lokantalar da bulunurken, fast food seçeneklerine de göz atılabilir.

Akçay Alpaylar Apart Otel’in Konumu

Akçay merkezinde, Çınarlıyol’un sonlarına doğru yer alan otel, aynı zamanda eğlence mekanlarına da eşit mesafede bulunur. Denize olan uzaklık 50 metre iken, kordona olan uzaklık ise 20 metredir.

Akçay Alpaylar Apart Otel’e Ulaşım Nasıl Gerçekleştirilir?

Otobüs ile gelen konukların Akçay otogara ulaşmalarının ardından otele gelmeleri son derece kolaydır. Havalimanı olarak ise Edremit kullanılabilir ve 15 kilometrelik mesafe de bunun ardından geçilebilir.

Diğer Bilgiler

Sezon indirimlerinden yararlanmanın mümkün olduğu otelde ayrı daire (apart) 5’er adet yatak bulunur.

Bu sayfada yer alan bilgiler Akçay Alpaylar Apart Otel hakkında bilgilendirme maksadıyla paylaşılmıştır. Bilgiler değişmiş ya da eksik kalmış olabilir. Otelistan.com bilgilerin kesinliğini garanti etmemektedir. Otel ile iletişime geçerek bilgileri kesinleştirebilirsiniz.

Paylaşmak İster Misiniz?